Yhteystiedot

Osuuskunta Suomen Asuntomessut Pasilankatu 2 00240 Helsinki

Asuntomessujen toimisto

Puh. 020 7437 700*

(* Numeroon soittaminen maksaa lankapuhelimesta 0,0835 €/puhelu + 0,0702 €/min ja matkapuhelimesta 0,0835 €/puhelu + 0,1717 €/min.)

toimisto@asuntomessut.fi viestinta@asuntomessut.fi

Organisaatio

Markkinointi ja viestintä

Annika Suomi

viestintäpäällikkö, puh. 045 670 9563 annika.suomi@asuntomessut.fi

Elina Strengell

kehityspäällikkö, markkinointi, puh. 040 710 8644 elina.strengell@asuntomessut.fi

Kaupalliset kumppanuudet

Ari Virta

myyntijohtaja, puh. 0400 438 623 ari.virta@asuntomessut.fi

Mia Heimberg

hallintopäällikkö, puh. 050 5445 333 mia.heimberg@asuntomessut.fi

Messuhankkeet

Timo Koskinen

operatiivinen johtaja, puh. 040 759 1910 timo.koskinen@asuntomessut.fi

Erika Manninen

hankekoordinaattori, puh.040 750 4048 erika.manninen@asuntomessut.fi

Laura Mutka

tapahtumatuottaja, puh. 050 378 3418 laura.mutka@asuntomessut.fi

Nanku Anttila

tapahtumatuottaja, puh. 040 154 3605 nanku.anttila@asuntomessut.fi

Anna Tapio

toimitusjohtaja, puh. 040 717 1051

anna.tapio@asuntomessut.fi

Heikki Vuorenpää

Eläkkeellä 1.11.2022 lähtien

Laskutus

Ensisijaisesti verkkolaskutus. Laskun viitteeksi Asuntomessujen yhteyshenkilön nimi sekä ilmoittamamme laskun kohdennetieto.

Y-tunnus: 0116265-0

Verkkolaskuosoitteemme

Operaattori Apix Messaging Oy (003723327487) Verkkolaskuosoite 003701162650

OVT-tunnus 003701162650

Paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Osuuskunta Suomen Asuntomessut PL 16112 00021 LASKUTUS

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun, eikä pelkästään kirjekuoreen. Tähän laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta materiaalia kuin laskuja, eli esimerkiksi tiedotusten ja markkinointimateriaalin postiosoite pysyy ennallaan.

Osuuskunta Suomen Asuntomessujen sähköpostiosoite PDF muodossa lähetettäville laskuille on:

003701162650@procountor.apix.fi

Laskutusohjeet pdf-muodossa