Yhteystiedot

Osuuskunta Suomen Asuntomessut Pasilankatu 2 00240 Helsinki

Lipunmyynnin asiakaspalvelu

Puh. 010 633 1063 (8,35 snt/puhelu + 22,32 snt/min)

Kaikissa lippuihin ja lipunostoon liittyvissä kysymyksissä sinua auttaa Lippu.fi:n asiakaspalvelu.

Asiakaspalvelun aukioloajat:

Ma–la 9– 21 Su 10–18

Asuntomessujen toimisto

Puh. 020 7437 700*

(* Numeroon soittaminen maksaa lankapuhelimesta 0,0835 €/puhelu + 0,0702 €/min ja matkapuhelimesta 0,0835 €/puhelu + 0,1717 €/min.)

toimisto@asuntomessut.fi viestinta@asuntomessut.fi

Organisaatio

Markkinointi ja viestintä

Annika Suomi

viestintäpäällikkö, puh. 045 670 9563 annika.suomi@asuntomessut.fi

Elina Strengell

kehityspäällikkö, markkinointi, puh. 040 710 8644 elina.strengell@asuntomessut.fi

Kaupalliset kumppanuudet

Ari Virta

projektipäällikkö, puh. 0400 438 623 ari.virta@asuntomessut.fi

Messuhankkeet

Timo Koskinen

projektijohtaja, puh. 040 759 1910 timo.koskinen@asuntomessut.fi

Mia Heimberg

hallintopäällikkö, puh. 050 5445 333 mia.heimberg@asuntomessut.fi

Anna Tapio

toimitusjohtaja, puh. 040 717 1051

anna.tapio@asuntomessut.fi

Heikki Vuorenpää

operatiivinen johtaja, puh. 050 531 6776 heikki.vuorenpaa@asuntomessut.fi

Laskutus

Ensisijaisesti verkkolaskutus. Laskun viitteeksi Asuntomessujen yhteyshenkilön nimi sekä ilmoittamamme laskun kohdennetieto.

Y-tunnus: 0116265-0

Verkkolaskuosoitteemme

Operaattori Apix Messaging Oy (003723327487) Verkkolaskuosoite 003701162650

OVT-tunnus 003701162650

Paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Osuuskunta Suomen Asuntomessut PL 16112 00021 LASKUTUS

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun, eikä pelkästään kirjekuoreen. Tähän laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta materiaalia kuin laskuja, eli esimerkiksi tiedotusten ja markkinointimateriaalin postiosoite pysyy ennallaan.

Osuuskunta Suomen Asuntomessujen sähköpostiosoite PDF muodossa lähetettäville laskuille on:

003701162650@procountor.apix.fi

Laskutusohjeet pdf-muodossa